Miłość bez wzajemności

Dlaczego ludziom zdarza się kochać kogoś, kto nie odwzajemnia naszych uczuć? Jeden z powodów ukryty jest w naszym dzieciństwie, bo jeśli na przykład rodzic był niedostępny emocjonalnie, nauczyliśmy się, że na miłość trzeba sobie zasłużyć. I jeśli postaramy się odpowiednio, to w końcu dostaniemy jakąś namiastkę uczucia. Co jeszcze może wpłynąć na zakochiwanie się i kochanie bez wzajemności? Posłuchajcie koniecznie najnowszego odcinka Przypadków.


Opublikowano

w

przez